Shes banesen 90m2 kati i -VII- / Prishtine
2412

Përmbajtja

Shes banesen 90m2 kati i -VII- lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo, ballkon, korridor, shpajz. Banesa ka pamjen nga Lindja dhe esht e gatshme per banim. Çmimi sipas marrveshjes