Shes shtepin 3katshe me 4.5 ari truall / Prishtine
2376

Përmbajtja

Shes shtepin 3katshe me 4.5 ari truall Rr.Ndue Perlleshi lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine
shtepia ka:
Kati i -I-: sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine, para banjo dhe banjo, korridor, dy ballkona.
Kati i -II-: 135 m2, sallon, 3 dhoma gjumi, dy banjo, 3 ballkona, korridor.
Kati i -III-: 130m2, kuzhine, parabanjo dhe banjo, dhome dhe hapsire te
mjaftueshme per sende tjera.
Shtepia posedon garazh per dy automjete, leje ndertimi, thithese qendrore,
nxemjen qendrore, me pelet, rezervuar uji, rezervuar nafte, bojler, qendror.
Çmimi 280.000€
045687562 ose 044868108 (viber).