Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- / Prishtine
1571

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- Sheshi Nene tereza ne qender te Prishtines. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, shpajz, banjo, 3 ballkona, nxemje qendrore. Banesa eshte e pa mobiluar dhe eshte e pershtashem per zyre ose ndonje veprimatri tjeter biznesi. Çmimi sipas marrveshjes. 044341262