Jap me qira banesen 90m2 kati i -III- / Prishtine
2176

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -III- rruga Hilmi Rakovica lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korrdior, banjo, dy ballkon, wc.
Preferoj familjar, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per bani.