Jap me qira banesen 70m2 kati i -IV- / Prishtine
2027

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -IV- te 4 llullat ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet. banesa eshte ne nje vend mjaft të përshtatshëm për banim dhe ka çasje të shpejtë në qender te qytetit.