Shes banesen 135m2 kati i -VII- / Ferizaj
2670

Përmbajtja

Shes banesen 135m2 kati i -VII- lagjja Sejdi Sejdiu ne Ferizaj. Banesa posedon 4 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy korridor, dy banjo, dy ballkon, nxemje qendrore, uje dhe rrym 24h, banesa eshte ndertim i ri dhe shumpak kemi banuar, sigurim 24h, dy ashensora, banesa eshte e mobiluar ne menyren moderne, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, banesa posedon dokumentacion te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. 049709033