Jap me qira banesen 52m2 kati i -IV- / Prishtine
1739

Përmbajtja

Jap me qira banesen 52m2 kati i -IV- lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.