Jap me qira katin e -II- te shtepis / Prishtine
1672

Përmbajtja

Jap me qira katin e -II- te shtepis afer amabsadaes Gjermane lagjja Arberi ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, depo/shpajz, banjo, dy ballkona, uje24h dhe rrym 24h, parking per vetur, shtepia eshte e mobiluar, çmimi 270€.