Jap me qira banesen 95m2 kati i -II- / Prishtine
1438

Përmbajtja

Jap me qira banesen 95m2 kati i -II- rruga Emine Peza lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhin, korrdior, dy banjo, ballkon, kuzhina dhe banjo posedojn elementet, banesa eshte e pa mobiluar dhe ka mundesi te perdoret edhe per zyre, çmimi sipas marrveshjes.