Jap me qira banesen 80m2 kati i -IV- / Prishtine
1399

Përmbajtja

Jap me qira banesen 80m2 kati i -IV- perball Ambasades Amerikane lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, nxemje qendore, banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.