Jap me qira banesen/garsoniern 25m2 kati i -VIII- / Prishtine
1351

Përmbajtja

Jap me qira banesen/garsoniern 25m2 kati i -VIII- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome dite me kuzhin, koridor, banjo, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte shume e pershtashme per banim, çmimi sipas marrveshjes.