Ofroj pune
602

Përmbajtja

Sallon Valja ofron pune per nje punetore frizere me pervoj pune dhe nje grimere, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat te kontaktojne ne numer telfoni per me shum informata. Adresa afer parkut te qytetit ne Prishtine