Shes Samsung Galaxy Watch 4
1066

Përmbajtja

Shes Samsung Galaxy Watch 4, 44mm, ora eshte e perdorur dy jave, nuk ka asnje gervishje, vjen me paketim dhe mbushes, nderrim nuk bej, çmimi 140€.