Jap me qira banesen 92m2 kati i -VII- / Prishtine
617

Përmbajtja

Jap me qira banesen 92m2 kati i -VII- përball shkollës Mileniumi i 3të lagjja Mati ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhi, korridor, banjo, wc me makin te larjes/tharjes së teshave. Banesa është e orientuar nga perëndimi duke ofruar ndriqim dhe shumë relaks në ballkon në përëndim të diellit si dhe pamje shumë të mirë nga qyteti. Mobiljet janë të reja, kuzhina është e paisur me të gjitha elementet funksionale përfshirë enëlarëse, shporet dhe pllakë touchscreen, dhe me dizajn modern, dhomat e gjumit të rehatshme dhe me hapësirë të mjaftueshme është e mobiluar ne tërësi, çmimi 450€.