Jap me qira banesen/ZYREN 70m2 kati i -III- / Prishtine
562

Përmbajtja

Jap me qira banesen/ZYREN 70m2 kati i -III- rruga Agim Ramadani mbrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines. Banesa posedon 3dhoma,k uzhin, korridor, banjo, dy ballkon, banesa eshte e pa mobiluar, perparesi ofertat per zyre ose qellime afariste, apo dhe familje per qendrime afatgjate, çmimi sipas marrveshjes.