Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- / Prishtine
586

Përmbajtja

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- Rruga C ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa eshte e pa mobiluar, banesa ka pamje nga rruga kryesore dhe eshte e pershtashem per ndonje veprimatri biznesi, çmimi 250€.