Shes mobiljet
1197

Përmbajtja

Shes komodinen/vitrinen dhe tavolinen ne gjendje te mire, çmimi per tavolin 70€ i diskutushem, çmimi per komodin 500€ i diskutushem. Adresa Prishtine.