Ofroj pune
1228

Përmbajtja

Ofroj pune per nje punetore/pastruse per mirmbajtjen e baneses, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informta rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni, Adresa afer Ambasades Amerikane lagjja Arberi ne Prishtine.