Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- / Fushe Kosove
425

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- afër Shkollës Mihal Grameno në rrugë kryesore Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor përfshin ashensor funksional. Kjo pronë është e mobiluar dhe është e gatshme për banim.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4