Jap me qira banesen 90m2 kati i -VI- / Prishtine
540

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -VI- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, depo, banesa eshte
e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndërtesa ku ndodhet objekti posedon ashensor funksional.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4