Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- / Prishtine
588

Përmbajtja

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- te 4 Llullat ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, dy banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndërtesa ku ndodhet objekti posedon ashensor funksional.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4