Ofroj pune
227

Përmbajtja

Resataurant Druri ofron pune per kamarier/e, shankist/e, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shum informacone rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni, , Adresa rruga Dardania ne Fushe Kosove