Shes banesen/penthouse 230m2 kati i -VIII- / Prishtine
156

Përmbajtja

Shes banesen/penthouse 230m2 kati i -VIII- Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon 5dhoma gjumi/njera me banjo, qendrim ditore me kuzhin, korridor, dy banjo, wc, depo, dy ballkona te mbyllur, ballkon, banesa eshte me orientim nga jug-lindje-perëndim, banesa ndodhet në një vende shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Kjo pronë është ndërtuar duke përdorur materiale cilësore dhe teknologji inovative. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Objekti banesor ku ndodhet penthouse posedon ashensor funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduse.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4