Ofroj pune / Shitese
522

Përmbajtja

Dyqani i Tepihav dhe Mobiljeve Asel Naz Concept, ofron pune per punetore/shitese ne lokal, nga e Hena deri te Shtunden, orari i punes eshte nga ora 09:00h / 17:00h, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te konatktojne ne numer telfoni. Adresa afer rruges kryesore ne Fushe Kosove.