Jap me qira katine e -I- / Prishtine
474

Përmbajtja

Jap me qira katine e -I- te shtepis 80m2 rruga Eduard Liri lagjja Arberi ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin me trapezari, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore e paguan pronari, shtepia eshte e mobiluar dhe i ploteosn kushtet per banim, çmimi 250€