Jap me qira banesen 66m2 kati i -VII- / Fushe Kosove
66

Përmbajtja

Jap me qira banesen 66m2 kati i -VII- lagjja Apollonia A20 ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteosn kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes