Shes shtepin 200m2 dy katshe me 5 ari oborr / Prishtine
455

Përmbajtja

Shes shtepin 200m2 dy katshe me 5 ari oborr rruga Nebih Meha, shumë afër rruges magjistrale Prishtinë-Ferizaj ne Çagllavice/Prishtine. Shtepia posedon:

- Kati Përdhes:
Dhomë e dites me kuzhinë,
Dhomë e gjumit,
Banjo,
Garazh.

- Kati -I-:
3 Dhoma të gjumit,
Banjo,
Ballkon.

Shtepia ka hapësirë gjelbëruse, pishinë të jashtme, dhe është e mobiluar në tërësi, shtëpia ka Fleten Poseduse dhe kontrata bëhet te Noteri:
Për më shumë informata mund të na kontaktoni: Info: +383 44 599 989 + WhatsApp +Viber