Jap me qira banesen 75m2 kati i -VII- / Prishtine
536

Përmbajtja

Jap me qira banesen 75m2 kati i -VII- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne nje vend shum te pershtashem per banim, çmimi 300€.