Jap me qira banesen 55m2 kati perdhes / Prishtine
385

Përmbajtja

Jap me qira banesen 55m2 kati perdhes lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, depo, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pa banuar me pare, çmimi 270€ + depozit.