Shes Sony PlayStation 4
377

Përmbajtja

Shes Sony PlayStation 4, pothuajse i ri. Posedon 2 kontrollera dhe 4 lojera. Per me shume informacione na kontaktoni ne telefon, viber dhe whatsapp, çmimi 230€.