Jap me qira shtepin 120m2 / Prishtine
55

Përmbajtja

Jap me qira shtepin 120m2 rruga 24 Maji lagjja Arberi ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, dy banjo, depo, dy ballkona, shtepia eshte me një dizajn luksoz dhe modern, 10 minuta larg qendres në këmbë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi dhe eshte afer ambasadave: Ambasada e SHBA-së, Ambasada e Austrisë, Ambasada e Gjermanisë, Ambasada Franceze dhe Turke, Baza e KFOR-it. Çmimi 800€.