Jap me qira banesen 94m2 kati i -I-/Prishtine
24

Përmbajtja

Jap me qira banesen 94m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi 310€, fatura e ujit dhe mbeturinat perfshihen ne çmim.