Jap me qira banesen 75m2 kati i -I- / Prishtine
50

Përmbajtja

Jap me qira banesen 75m2 kati i -I- rruga Dardania/Apollonia 20 hyrja 4 ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet me te gjitha mobiljet qe kerkohen per shfrytezim dhe ka kushte te mira banimi, çmimi 300€