Jap me qira banesen 40m2 kati i -I-/Prishtine
39

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -I- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome dite, kuzhin me tryezari, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi, çmimi 200€.