Shes shtreter

Dërguesi i shpalljes

Shes dy shtreter te cilet jan pak te perdorur te ruajtur pa demtime. Çmimi sipas marrveshjes.

Shesim tavolin+karriga / Kosove dhe Europ

Dërguesi i shpalljes

"MOBILERIA TE LINDI" Prodhojm tavolina dhe karriga me prosi dhe dizajne sipas deshires se klientit, ne si mobileri porosin dotua sjellim mbrenda dite ne ter teritorin e Kosoves, per ju qe jetoni jashte Kosoves keni...

Shes dhomen e gjumit

Dërguesi i shpalljes

Shes dhomen e gjumit prodhim "Italian" e firmes "NinoHome" dhoma eshte e perdorur por shume e rujtne, çmimi 1300€ i diskutushem, ne e kemi bler 1950€.

Shes komoden per TV

Dërguesi i shpalljes

Shes komod per TV-dhome dite e cila eshte e perbere nga pjesa e mesme ku vendoset TV-ja si dhe dy pjeset anesore me xham. Pjeset anesore ne brendi jane te ndara - mjaft te pershtatshme...