Shes banese 136m2 bruto (123,9 neto) kati i -VI- / Prishtine
3056

Përmbajtja

Shes banese 136m2 bruto (123,9 neto) kati i -VI- Rr. Muharrem Fejza Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa dhome dite me ballkon, 3 dhoma gjumi njera dhome e gjumit eshte me garderob dhe ballkon, banjo, wc, banesa eshte e mobiluar komplet, kompleksi banesor "VG construcion". Banesa eshte e leshuar me qira per stafin e "eulexit". shitet me mobile çmimi 700€/m2.