Jap me qira banesen/garsonierne 30m2 kati i -I- / Prishtine
508

Përmbajtja

Jap me qira banesen/garsonierne 30m2 kati i -I- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, kuzhin, korriodr, banjo, banesa eshte ne nje vende të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4