Jap me qira banesen 110m2 kati i -III- / Prishtine
1908

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -III- lagjja Velani ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, dy banjo, ballkon, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe i p[loteson kushtet per banim. Çmimi 500€