Ofroj pune per kamarier/ndihmes kuzhinier
1088

Përmbajtja

Madigan’s Irish Pub ofron pune per ndihmes kuzhinier mundesisht personat e interesuar te jen nga rrethina dhe te ken njohuri te gjuhes angleze, kushtete e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa Vragoli ne Fushe Kosove.