Shes banesen 71m2 kati i -II- / Fushe Kosove
476

Përmbajtja

Shes banesen 71m2 kati i -II- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, banesa posedon fleten poseduse, çmimi sipas marrveshjes.
Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni:+38348315333 dhe +38348316333