Jap me qira banesen 97m2 kati i -III- / Prishtine
435

Përmbajtja

Jap me qira banesen 97m2 kati i -III- rruga Nene Tereza me qasje ne rrugene kryesore ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo/shpajz, dy ballkon, ashensor funksional, banesa eshte afer marketave, shkolles dhe të gjitha facilitetet e nevojshme. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteosn kushte per banim, çmimi sipas marrveshjes.