Jap me qira banesen 160m2 kati i -IV-/Prishtine
44

Përmbajtja

Jap me qira banesen 160m2 kati i -IV- afer shkolles fillore Meto Bajraktari te Qafa ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin me tryezari, dy banjo, dy ballkona, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi, çmimi 700€ ne ket çmim perfshihen te gjitha shpenzimet.