Shes banesen 62.5m2 kati i -III- / Prishtine
465

Përmbajtja

Shes banesen 62.5m2 ne flet poseduse kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa eshte në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve, banesa nuk ka ashensor. Banorët e lagjes kanë qasje të lehtë në mjetet e transportit publik dhe me rrugët lokale. Banesa është e vendosur në një vend të mrekullueshëm, shumë afër qendrës. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Kjo pronë shitet me mobilie dhe është e pajisur me fletë poseduese.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4