Jap me qira banesen 40m2 kati i -VI-/Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 40m2 kati i -VI- rruga Tring Smajli mbrapa Teatrit Kombetar ne Prishtine. Banesa posedon dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, nxemje qendrore, banesa eshte e mobiliuar dhe ka kushte...

Jap me qira banesen 60m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -V- rruga Kaçaniku lagjja e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, depo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe...

Shes banesen 86m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 86m2 kati i -IV- Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, depo, banjo, ballkon, ashensor funksional, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar dhe...

Jap me qira banesen 86m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 86m2 kati i -V- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome diteme kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, ashensor funskional, grazh, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte...

Shes 4 ari truall ne Shishark / Lipjan

Dërguesi i shpalljes

Shes 4 ari truall ne Shishark Komuna e Lipjanit. Trualli eshte ne nje vend shum te pershtashem per shum lloj verpimtari dhe ka nje pamje magjepse eshte 950metra lartesi mbi detare. Çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III-/ Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- perball varrit te Ibrahim Rugoves lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet...

Jap me qira shtepin / Prishtine

Mergim Mustafa

Jap me qira shtepin te rruga Haqif Tetova ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, oborr, shtepia ka hyrje te veqant dhe ka hapesir te mjaftushme per parking te veturave,...