Ofroj pune per 4 persona

Dërguesi i shpalljes

Restorant Batatina ofron pune per dy kamarier, nje shankist dhe nje kuzhinjere/femer, te interesuarit te ken pervoj pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Te interesuarit per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restorant N'Odë ofron pune per nje kamarier, orari i punes eshte nga ora 08:00h deri ne ora 16:30h, pagesa qdo jave 85€ + ushqimi nga pronari, te interesuarit per me shum informacione rreth punes te...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Brook Cafe ofron pune per kuzhinjer dhe ndihmes kuzhinjeri, kushtet e punes jane te mira, orari i punes eshte mas dite, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne...

Ofroj pune / ndihmes depoist

Dërguesi i shpalljes

M.E. Display është një kompani e specializuar në shitjen e lëndëve të para dhe pajisjëve në industrinë e shtypit, si dhe furnizimin me materiale për reklamim përmes përfaqësive të brendëve të njohura botërore. Për nëvojat...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Sallon ondulimi Passionada ofron pune per nje punetore ne sallon, kandidatet duhet te ken njohuri shkurtimin e flokeve, fenirim, shatir, frizura, depilim, manikyr pedykyr, orari i punes sipas marrveshjes, pagesa 500€, po ashtu ofrojme pune...

Ofroj pune / Tapetar

Dërguesi i shpalljes

Asel Naz Concept ofron pune per puntor/Taptar me pervoje pune. Poashtu kerkon dhe puntor fillestar te cilet jan te interesuar njekohsisht dhe te punojn dhe te marrin zanat Paga ne baz te pervojes se punes...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne ndonje butik, qerdhe ose market ne Prishtine, mundesisht me orar te shkurt.

Ofroj pune per 50 persona

Bekim

Balkan International ofron mundësi punësimi në Sigurim në Prishtinë dhe Fushë Kosovë për 50 kandidatë. Kandidatët/e e interesuar – kanë mundësi punësimi të menjëhershëm. Të gjithë të interesuarit mund të lajmërohen në zyrat e: BALKAN...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

MILI shpall vende të lira pune për këto pozita: 2 - Shpërndarës/Dërgues i porosive ngasës motorri elektrik; 2 - Shofer/delivery me veture 2 - Shankiste 1 - Arkatare Të interesuarit mund të kontaktojnë përmes numrit:...